Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje Oferis.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną (24/7). Užsakytos prekės bus saugiai supakuotos ir išsiųstos per kurjerius ar pristatytos į pasirinktą Omniva paštomatą. Taip pat užsakytas prekes galite atsiimti Oferis.lt išparduotuvėje Vilniuje. Pristatymo / atsiėmimo būdą galite pasirinkti prekių krepšelyje.

Prekių pristatymo kainos:
Pristatymo kainos į Omniva paštomatus 1,99 Eur.
Pristatymo kainos per kurjerius 3,49 Eur.

Prekių atsiėmimas:
Atsiimkite prekes Vilniuje, Kalvarijų g. 88 (priešais Žalgirio stotelę) NEMOKAMAI.

Prekių pristatymo terminas yra nurodytas prie kiekvienos prekės, terminai yra skirtingi. Jei užsakomos kelios prekės su skirtingais pristatymo terminais, tada pristatymo terminas yra tas, kuris yra ilgesnis, kadangi prekės siunčiamos viena siunta. (Dėl tikslaus prekių pristatymo termino kreipkitės nurodytais kontaktais).
 

PREKIŲ PRISTATYMAS IŠ KATEGORIJOS "PREKES SURUOŠIME ŠIANDIEN":
Visas prekes esančias šioje kategorijoje ir nupirktas darbo dienomis iki 12:00 val suruošime tą pačią dieną ir perduosime kurjeriui.***
*** Jei prekės esančios šioje kategorijoje nupirktos ne darbo dienomis (savaitgaliais ar šventinėmis dienomis), tada jos bus perduotos kurjeriui artimiausią darbo dieną.
99% siuntų mūsų kurjeriai pristato sekančią dieną.
Jei prekės perkamos ne tik iš šios kategorijos, tada jų pristatymo terminas skaičiuojamas pagal ilgiausią pristatymo terminą nurodytą prie prekių (tačiau ne vėliau nei nurodytas numatomas pristatymo terminas).