Kategorijos
Rodyti

Didmeninė prekyba ir bendradarbiavimas

Kviečiame prie mūsų jungtis gamintojus, prekinių ženklų atstovus bei tiekėjus pasiūlant savo prekių asortimentą. Mes visada atviri pasiūlymams.

Didmeninė prekyba ir bendradarbiavimas:
Mes atrinkome ir atstovaujame geriausius europos gamintojus, prekinių ženklų atstovus ir tiekėjus, prekes gauname išskirtine rinkos kaina.

Mes Jums siūlome:
1. Didmeninė prekyba - laukiame visų norinčių pirkti prekes didmeninėmis kainomis.
2. DROPSHIPPING paslauga - kviečiame pasinaudoti šia paslauga, o prekes galime pristatyti tiesiogiai Jūsų klientams į namus ar kitą pasirinktą vietą.
3. XML failai - suteikiame el. parduotuvėms XML failus (nuotraukas, aprašymus, kainas, kiekius ir visą kitą informaciją reikalingą pardavimams) su kuriais lengvai ir patogiai galite importuoti mūsų prekes.
4. El. parduotuvė - neturite el. parduotuvės, tačiau norite pardavinėti? Šiuo klausimu galime padėti, sukurdami Jums el. parduotuvę į kurią automatiškai būtų importuojamos prekės iš mūsų. Jusų darbas pasirinkti prekių kategorijas, kurias norėsite pardavinėti.
5. Papildomi pinigai - galime padėti užsidirbti papildomų pinigų reklamuojant mūsų prekes (draugams, facebook'e, internetiniuose puslapiuose, skelbimų puslapiuose ir t.t.). Jei per Jūsų reklamuojamas nuorodas pas mus apsilanko ir nusiperka žmogus prekių, mes Jums už tai sumokame komisinį mokestį nuo Jūsų pardavimų. Visus savo sandorius galėsite sekti savo Oferis.lt online paskyroje.

Šiuo metu mūsų prekių asortimentas 45 000+, tačiau kiekvieną dieną didėja ir visai netrukus turėsime daugiau nei 100 000 prekių iš įvairių europos tiekėjų.

Kontaktai:
Telefonas - +370 636 76639
El. paštas - info@oferis.lt